Modul ventilátorů pro Raspberry Pi

Kód: LA290000
Novinka
Značka: LasKKit
398 Kč 328,90 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
14.1.2021
Položka byla vyprodána…

Modul ventilátorů pro Raspberry Pi verze 3A+, 3B, 3B+ a 4B

Detailní informace

Detailní popis produktu

Modul ventilátorů pro Raspberry Pi

Modul aktivního chlazení pro vývojové desky Raspberry Pi vezí 3A+, 3B, 3B+ a 4B. Obsahuje dva ventilátory, dvě tlačítka a čtyři RGB LED jako podsvícení.

Režim podsvícení se dá měnit krátkým stiskem tlačítka K1 a dlouhým stiskem tlačítka K2 se podsvícení zapíná a vypíná. Krátkými stisky tlačítka K2 lze řídit otáčky ventilátorů, nebo ventilátory úplně zastavit. Řízení otáček probíhá v šesti krocích.

Deska pracuje samostatně a nelze jí z připojeného Raspberry jakkoli ovládat a tudíž neobsazuje žádné datové piny. Deska má též vyvedeny GPIO piny na horní straně desky, tak aby byl GPIO konektor Raspberry Pi i nadále plně přístupný pro připojování dalších periferií.

Modul se zasadí do GPIO konektoru Raspberry Pi a pomocí distančních sloupků se přišroubuje k vývojové desce. Tím je zajištěno stabilní a pevné spojení obou desek.

Součástí dodávky:

  • 1ks Modul ventilátorů pro Raspberry Pi

Poznámka:

  • Tento výrobek není samostatně funkčním celkem a může vyžadovat odbornou montáž.
  • Raspberry Pi není součástí balení
  • Ventilátory jsou průhledné

Doplňkové parametry

Kategorie: Chlazení & Vyhřívání
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.064 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2015 jsme ve volných chvílích začali s bastlením. Nejvíce nás bavila oblast Arduino. Postupem času jsme tento zájem prohlubovali a věnovali mu téměř všechen volný čas. Zjistili jsme však, že jsou v Čechách ceny těchto komponentů přehnané. I proto jsme se rozhodli založit eshop, který bude cenově dostupný pro každého Bastlíře. Našim cílem bylo nejen vytvořit bastlířskou komunitu, ale i navázat nové spolupráce a působit na začínající kutily. V budoucnu bychom se rádi rozvíjeli zejména v oblasti výukových kitů a návodů.