Vážení zákazníci, v posledních dnech zaznamenáváme problémy s odesíláním Vašich objednávek pomocí Zásilkovny.
Chceme Vás tímto informovat, že pokud jste od nás obdrželi informaci o tom, že byla Vaše objednávka předána Zásilkovně, tak byla v ten samý den předána kurýrovi Zásilkovny. Pokud stále nevidíte v systému Zásilkovny, že by zásilku převzali, jedná se o problém na straně Zásilkovny. Za potíže se velice omlouváme.

1 gram 3D tisku, PET

Kód: LA270002
5 Kč 4,10 Kč bez DPH
Máme skladem (998480 ks)
Můžeme doručit do:
1.12.2020

1 gram 3D tisku

Detailní informace

Detailní popis produktu

3D tisk na zakázku

3d tisk prototypů, funkčních součástek ale také dekorací, hraček nebo náhradních dílů. Poptej u nás 3D tisk přes zákaznický servis a nezapomeň přiložit soubor ve formátu .STL

Každý bastlíř ví, že se málo kdy podaří navrhnout elektroniku tak, aby pasovala do nějaké existující krabičky. Daleko jednodušší vymodelovat vhodnou krabičku, do které pak svoji projekt vložíš. Stačí krabičku navrhnout a zaslat nám ve formátu stl.

Specifikace:

  • Material: PET
  • Barva se může lišit dle aktuálně dostupného filamentu

Součástí dodávky:

  • 1ks 1 gram 3D tisku, PET

Poznámka:

Předpokládaná doba dodání jsou 2 týdny od objednání z důvodu výroby.

Doplňkové parametry

Kategorie: 3D tištěné díly
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.001 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2015 jsme ve volných chvílích začali s bastlením. Nejvíce nás bavila oblast Arduino. Postupem času jsme tento zájem prohlubovali a věnovali mu téměř všechen volný čas. Zjistili jsme však, že jsou v Čechách ceny těchto komponentů přehnané. I proto jsme se rozhodli založit eshop, který bude cenově dostupný pro každého Bastlíře. Našim cílem bylo nejen vytvořit bastlířskou komunitu, ale i navázat nové spolupráce a působit na začínající kutily. V budoucnu bychom se rádi rozvíjeli zejména v oblasti výukových kitů a návodů.