O nás

Nápad založit eshop vznikl tak nějak náhodou, ze dne na den. Chtěli jsme spojit příjemné s užitečným a našimi zájmy.

KDO JSME

Kosťa

Už na základní škole jsem se zajímal o zesilovače a vysílače, které byly ještě na elektronkách. Zajímal mě zejména fakt, jakým způsobem takový přístroj sestrojit. Později jsem začal programovat v jazyce Java a spojil programování a elektroniku právě v Arduino. Vystudoval jsem Elektro-inženýrství a pracuji v tomto oboru. Baví mě vytvářet nové věci, projekty. Mám neustále spoustu myšlenek a nápadů, které bych rád uskutečnil.

Mým momentálním nápadem je sestrojení „dynamické vyvažovačky na vrtule“ a „testeru LED světlometů s CAN řídící jednotkou“. 

Uvědomuji si, že spousta lidí nemá o tomto koníčku ponětí a spousta teprve začíná. Proto jsem společně s eshopem založil i blog o Arduino, kam se snažím přidávat nové články a postřehy, které během své práce nasbírám.

A co že já tedy v rámci eshopu obstarávám? Mojí hlavní činností bude komunikace se zákazníkem. Pokud budete cokoli potřebovat, kontaktujte mě. Věřím, že se společnými silami na všem domluvíme. Zároveň budu sledovat veškeré novinky na trhu s Arduino a budu i zodpovědný za to, aby na našem eshopu bylo neustále dostatečné množství zboží, bez dlouhých dodacích lhůt.

Terka

Jsem oficiálním majitelem a jednatelem eshopu Laskarduino.cz. Budu se společně s Kosťou starat o jeho hladký a bezproblémový chod. Mým úkolem bude hlavně komunikace s úřady a dalšími potřebnými institucemi. Nejspíš budu i ten, co odnese pošťákovi balíčky s Vašimi objednávkami. Vzhledem k faktu, že z naší rusko-české dvojice umím já česky o trochu lépe, budu se snažit pomáhat i se psaním blogu. 

KDE JSME

Laskarduino sídlí v Rychnově nad Kněžnou na ulici Na Jamách 1472.

CO DĚLÁME, NEJEN PRO VÁS

Našim hlavním úkolem a cílem je poskytnout Vám co největší množství součástek a komponentů, abyste mohli tvořit stejně tak, jako my. Je jedno, jestli jste doma v garáži, ve sklepě, jestli jste student nebo pracujete na projektu. Chceme, aby všichni získali díly a součástky co nejrychleji, za nejlepší možnou cenu a z pohodlí domova.

Neustále se snažíme vybírat, nakupovat a nabízet Vám nové a nové položky. Snažíme se být perfektními prodejci komponentů pro bastlíře. Uvědomujeme si, jak je v dnešní době složité sehnat kvalitního prodejce elektroniky s dostupnou cenou či objednat elektronické moduly a komponenty, které budou bezproblémové. Děláme vše pro to, aby naši zákazníci nebyli frustrovaní kvalitou, balením, cenou, ani dopravou, a naopak se do našeho eshopu rádi vraceli.

CO OD NÁS MŮŽETE OČEKÁVAT

Kolem 60 % položek, desek a modulů, které nabízíme, nejprve sami otestujeme a vyzkoušíme, zda jsou plně funkční. K tomu používáme po domácku vyrobená zařízení pro testování našich produktů. Proto se nemusíte obávat, že budete sami muset investovat svůj čas do ozkoušení toho, co si u nás objednáte. Produkty, které od nás dostanete, budou na 99% funkční a bez vad. Našim cílem je, aby naši zákazníci mohli tvořit a pracovat na svých projektech s vědomím, že produkty z eshopu Laskarduino.cz jsou plně funkční a před odesláním otestované.

NÍZKÉ CENY

Snažíme se naše produkty nabídnout za co nejnižší možnou cenu s co nejmenší marží, aby bylo pro naše zákazníky zajímavé s námi dlouhodobě spolupracovat.

RYCHLÉ DODÁNÍ A KVALITNÍ BALENÍ

Pokud u nás vytvoříte objednávku do 14 h, bude ještě ten samý den zabalena a odeslána přímo Vám. V případě, že jste z Olomouce, bude Vám ten samý den ve večerních hodinách doručena až k Vám domů. Více informací se dozvíte zde. Všechny naše objednávky jsou bezpečně zabaleny a zalepeny, tak, aby nedošlo k jejich poškození. Pokud to bude produkt vyžadovat, bude navíc zabalen do bublinkaté fólie.  

ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Neváhejte se na nás kdykoli obrátit. Pokud budeme moci, rádi Vám poradíme, pomůžeme či společně s Vámi zkusíme vyřešit Váš problém. Zároveň Vám rádi odpovíme na dotazy a budeme vděční za jakoukoli zpětnou vazbu, kterou od Vás budeme mít. Pokud nám napíšete na naši facebook stránku hodnocení nebo kritiku, rádi si vše přečteme a budeme pracovat na případném zlepšení. Chceme, aby naši zákazníci byli šťastní a půjdeme tomuto cíli naproti.