Vážení Bastlíři, Aktualizace našeho obchodu je dokončena, nově tedy fungujeme na Shoptet.cz. Znamená to také, že je již možné vytvářet objednávky. Připomínáme,že naši stávající zákazníci si musí změnit heslo k přístupu na svůj profil. Ještě jednou děkujeme za pochopení, trpělivost a budeme se těšit na spolupráci!

Maxim MAX7219, DIP-24

Kód: LA213018
58 Kč 47,90 Kč bez DPH
Skladem (33 ks)
Můžeme doručit do:
24.9.2019

Maxim MAX7219, DIP-24

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maxim MAX7219, DIP-24

Obvod MAX 7219 je budič přímo určený pro řízení LED diodových matic 8x8 (případně až osmičíselných sedmisegmentových displejů). Pro komunikace s mikrokontrolérem postačují pouze 3 datové vodiče a vodič napájecí a zemnící. Mimo tato fakta, bloky s obvodem MAX 7219 je možné řadit do kaskády, což umožňuje vytvořit velikost LED diodového maticového displeje až o velikosti 8x64 pixelů. Integrovaný obvod má vstup i výstup a pro data se tedy jeví i jako průchozí. Jak vychází z možností knihoven, lze ovládat maximálně 8 zařízení, tedy 8 obvodů MAX7219. Každý řídící obvod ovládá 1 LED matici.

Součástí dodávky:

  • 1ks  Maxim MAX7219, DIP-24

Zdroje:

Maxim MAX7219 Datasheet

Poznámka:

Tento výrobek není samostatně funkčním celkem a může vyžadovat odbornou montáž.

Doplňkové parametry

Kategorie: Polovodiče
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.003 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

V roce 2015 jsme ve volných chvílích začali s bastlením. Nejvíce nás bavila oblast Arduino. Postupem času jsme tento zájem prohlubovali a věnovali mu téměř všechen volný čas. Zjistili jsme však, že jsou v Čechách ceny těchto komponentů přehnané. I proto jsme se rozhodli založit eshop, který bude cenově dostupný pro každého Bastlíře. Našim cílem bylo nejen vytvořit bastlířskou komunitu, ale i navázat nové spolupráce a působit na začínající kutily. V budoucnu bychom se rádi rozvíjeli zejména v oblasti výukových kitů a návodů.