LilyGO TTGO TTV ESP32 1.54" transparent OLED WiFi Modul

Kód: D100056A
998 Kč 824,80 Kč bez DPH
Vyřazeno

LilyGO TTGO TTV ESP32 1.54" transparent OLED WiFi Modul

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
od 2000 Kč
Vrácení zboží
30 dní na vrácení
pro registrované
30 dní na vrácení
30 dní na vrácení
Pro registrované zákazníky
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Pro objednávky od 2.000 Kč
Prodejem to nekončí
Prodejem to nekončí
Reklamace řešíme do 5 dnů
Rychlá expedice
Rychlá expedice
Do 24 hodin

Detailní popis produktu

LilyGO TTGO TTV ESP32 1.54" transparent OLED WiFi Modul

LilyGo TTV je světově unikátním vývojovým kitem s Wi-Fi a Bluetooth modulem ESP32. Obsahuje totiž transparentní OLED o velikosti 1.54”.

Je spousta vývojových kitů obsahující nejrůznější čidla nebo displeje, LilyGo TTV má také displej, ale ne ledajaký - je totiž transparentní a také modrý.

Transparentní displej je světová novinka, ale kromě něj také v TTV také najdete již zmíněný Wi-Fi a Bluetooth modul ESP32, hodiny reálného času PCF8563, dotykové tlačítko TTP223 a také IR přijímač HS0038.

LilyGo TTV tak můžete ovládat třeba i z ovladače (součást balení). Vývojový kit s transparentním displejem je napájen z USB-C konektoru, přes který i kit programujete, nebo integrované Li-ion akumulátoru o kapacitě 105 mAh.

Chybíli vám třeba teplotní čidlo, čidlo tlaku nebo osvětlení, můžete jej připojit k LilyGo TTV přes rozšiřující čtyřpinový konektor se sběrnicí I2C a napájením 3.3V.

Velikost celého kitu je 45x50x42mm a tloušťka displeje je pouhých 2mm.

LilyGo-TTV

Specifikace:

  • Master chip  ESPRESSIF-ESP8266
  • FLASH 32 M Bits
  • Display 1.54 inch blue transparent OLED
  • RTC: PCF8563
  • Touch button: TTP223
  • Infrared receiver: HS0038
  • Battery: 105ma
  • Remote control: infrared transmitter remote control
  • Expansion interface: 2.0 4PIN I2C/UART
  • USB: T-type-C
  • Shell: PC+ABS
  • USB input voltage: 5V
  • Expansion interface: 3.3V output

Zdroje:

Součástí dodávky:

  • 1ks  LilyGO TTGO TTV ESP32 1.54" transparent OLED WiFi Modul
  • 1ks USB-C kabel
  • 1ks IR dálkový ovladač.

Poznámka:

  • Tento výrobek není samostatně funkčním celkem a může vyžadovat odbornou montáž.
  • Fotografie výrobků jsou pouze ilustracemi na ukázku a někdy se mohou lišit od skutečného vzhledu předmětu. Avšak toto nemění jejích základní vlastnosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ukončeno
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.071 kg
Typ: ESP a Bouffalo
Logické úrovně: 3.3V
I/O piny: 2
PWM piny: 2
ADC piny: 2
Frekvence: 40MHz
Flash Paměť: 8MB
SRAM paměť: 520kB
EEPROM paměť: Ne
Konektor s nabíječkou pro baterii: Ano
Mikrokontroler: ESP32
Převodník: CP2104
Bluetooth: Ano
WiFi: Ano
5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
Avatar autora | 19.4.2021
Ten průhledný displej je věc zajímavá a i konstrukčně nevypadá špatně, ale... 1) interní Li-pol akumulátor je v podstatě nepoužitelný = je kaput, zřejmě cesta od výroby ke mě byla moc dlouhá a jeho napětí je již pod nenávratnou hranicí a to cca okolo 0.8-1.2 V (a to i když má na sobě nějaký malinký ochranný obvod, ale možná i ten jej dlouhým časem skladování úplně odrovnal) a i když se nabíjecí obvod TP4054 chvilku napětí pokouší zvednout, akumulátorek vzdoruje a nabíjecí obvod to po cca 10 sec vzdává, neb akumulátorek nemá minimální napětí pro započetí první fáze nabíjení... škoda (ani týden na napájení s ním nehnul...) (ale minisuperkondenzátorek nebo minibaterčička (4 x 1 mm) který uvnitř také na desce je a má za úkol držet RTC PCF8563 v chodu, je asi v pořádku neb od nějakého asijského času měl RTC odchylku jen cca 2 minuty, ale to jeho zapojení je trochu brutální, tj. je přímo na napájení bez omezovacího rezistoru nabíjení apod. a jen má zpětnou diodu na vstupu aby se nevybíjel do celého zařízení, ale jen do RTC) 2) externí konektor který vypadá jako JST-PH-4 (rozteč 2 mm) se tak jen tváří a na druhý pohled je poznat, že jde o nějaký jiný, takže připojit něco je trochu obtížné, pokud to ale není pro kritické řešení, tak se dá vypomoci například pomocí 4 pinové jednořadé dutinkové lišty s roztečí 2 mm na kterou se "něco" připojí (čidlo, vodiče apod.) a prostě jí tam nacpat jako konektor :-) 3) výrobcem na obalu (propagačních obrázcích) popisované zapojení externího konektoru s I2C je chybné!!! Asi obal připravil někdo dříve, než výrobek :-( Pokud se podíváte do schématu zapojení (viz GitHub - odkaz na hlavní stránce popisu produktu), je konektor "P6" popsán tak, že při čelním pohledu na konektor, je zleva: pin1 = +3,3 V pin2 = IO21/SDA pin3 = IO22/SCL pin4 = GND (proměřeno a otestováno i praktickou zkouškou s I2C komunikací) Pokud konektor nevyužijete, případně akumulátorek bude také kaput, i tak věcička funguje a dá se s ní dělat mnoho věcí. Třeba zajímavé je kapacitní čidlo (tlačítko) umístěné pod povrchem plastu z druhé strany displeje jež je IR přijímač a když se přidá nějaký malinký pípák, je to v kombinaci s RTC a WiFi už docela slušný stroječek na všechno možné. No co, hlavně že se to dá bez potíží rozmontovat (pod nožičkami jsou dva ks šroubků - kupodivu to není vrut do plastu, ale do kovové v plastu vlisované matice), zjistit co je špatně, vyměnit/přidat nějaké součástky, s bastlířskou dovedností napravit nedokonalosti a zase to složit dohromady tak aby to fungovalo ;-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: