Vánoce se kvapem blíží a i my potřebujeme pár dní volna. Rozhodli jsme se tedy upravit těch pár dnů následujícím volnějším režimem
Veškeré objednávky, které nám od Vás přistanou, budeme odesílat do 15.12.2020 do 10 hodin. Dopravce garantuje doručení do Vánoc.

DIYMORE Arduino AVR ISP Shield

Kód: LA110045
168 Kč 138,80 Kč bez DPH
Máme skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
2.12.2020

Arduino DIYMORE AVR ISP Shield

Detailní informace

Detailní popis produktu

DIYMORE Arduino AVR ISP Shield

Věděl jsi, že Tvůj Arduino může vypálit bootloader do čipů Atmega a přeměnit je na mikrokontrolér kompatibilní s Arduinem.

AVR ISP shieldem můžeš do mikrokontroléru nahrávat sketche (potřeba USB-TTL převodník) nebo vypálit bootloader. Shield je univerzální, ale použití se předpokládá hlavně s ATmega328, ATmega168, ATmega8 IO.

Shield použij také při "opravě" bootloaderu (pokud dojde při programování k jeho poškození) nebo při použití nového ATmega mikrokontroléru pro nahrání bootloaderu.

Vestavěný bzučák a indikátory LED, které ukazují, zda je vypalování úspěšné. Kompatibilní s Arduino UNO R3 / pro Arduino Mega2560. V případě, že je fuse bit úspěšně změněn, pípne bzučák jednou, a pokud bootloader vypálen v pořádku, pípne znovu. Během programování LED PROG bliká, dokud nedojde k ukončení. Pokud je programování neúspěšné, rozsvítí se ERROR LED(červená).

Jak na to:

  • Nejprve připojíme Arduino k počítači a otevřeme Arduino IDE
  • Jdeme na Soubor -> Příklady a klikněte ArduinoISP a nahrát to Arduino
  • Pak jdeme na Nástroje -> Programátor a vybereme Arduino as ISP
  • Znovu přejděte do Nástroje a vyberte položku "Vypálit zavaděč" (ATmega by měla být v shieldu)
  • Vrať se zpět do Nástroje -> Programátor a nastav zpět na ArduinoISP
  • Tvůj ATmega by měl nyní fungovat dobře.

Součástí dodávky:

  • 1ks DIYMORE Arduino AVR ISP Shield

Zdroje:

Arduino.cc

Poznámka:

  • Tento výrobek není samostatně funkčním celkem a může vyžadovat odbornou montáž.
  • Arduino Uno a IO není součásti balení.
  • Po nasazení shieldu, prosím, zkontrolujte, zda se vývody ze spodní strany nedotýkají pouzder součástek na spodní desce! Mohlo by to způsobit zkrat a zničení shieldu, nebo i základní desky. Na takto požkozené zboží se záruka nevztahuje!

Doplňkové parametry

Kategorie: Arduino Uno
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.021 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2015 jsme ve volných chvílích začali s bastlením. Nejvíce nás bavila oblast Arduino. Postupem času jsme tento zájem prohlubovali a věnovali mu téměř všechen volný čas. Zjistili jsme však, že jsou v Čechách ceny těchto komponentů přehnané. I proto jsme se rozhodli založit eshop, který bude cenově dostupný pro každého Bastlíře. Našim cílem bylo nejen vytvořit bastlířskou komunitu, ale i navázat nové spolupráce a působit na začínající kutily. V budoucnu bychom se rádi rozvíjeli zejména v oblasti výukových kitů a návodů.