Arduino Nano 33 BLE, originál

Kód: LA100010
788 Kč 651,20 Kč bez DPH
Máme skladem (15 ks)
Můžeme doručit do:
28.7.2021

Arduino Nano 33 BLE, originál

Detailní informace

Detailní popis produktu

Arduino Nano 33 BLE, originál

Arduino Nano 33 BLE je zcela nová deska ve známém provedení. Tato deska je ideální pro nositelná zařízení, ale také pro širokou škálu vědeckých experimentů, které vyžadují bezdrátovou komunikaci na krátkou vzdálenost. Arduino Nano 33 BLE je evolucí tradičního Arduino Nano, ale má mnohem výkonnější procesor, nRF52840 od ​​Nordic Semiconductors, 32bitový procesor ARM® Cortex ™ -M4 běžící na 64 MHz. To vám umožní vytvářet větší programy než s Arduino Uno (má 1 MB programové paměti, 32x více než Arduino UNO) a s mnohem více proměnnými (RAM je 128krát větší). Hlavní procesor obsahuje další úžasné funkce, jako je párování Bluetooth® přes NFC a režimy extrémně nízké spotřeby energie. Nano 33 BLE je dodáván s 9osou inerciální měřící jednotkou (IMU), což znamená, že obsahuje akcelerometr, gyroskop a magnetometr s rozlišením 3 os. Díky tomu je Nano 33 BLE ideální volbou pro pokročilejší robotické experimenty, sledovače cvičení, digitální kompasy atd.

Pokud jste v minulosti ve svých projektech používali Arduino Nano, je Nano 33 BLE pinově přesně kompatibilní. Váš kód bude i nadále fungovat, ale nezapomeňte, že pracuje při napětí 3,3V. To znamená, že musíte upravit svůj původní design, pokud není kompatibilní s logickými úrovněmi 3,3V. Kromě toho jsou hlavní rozdíly na rozdíl od klasického Arduino Nano: lepší procesor, konektor micro-USB a 9osá IMU.

Komunikační čipová sada na Nano 33 BLE může být jak Bluetooth klientem, tak i hostitelem. Ve světě platforem mikrokontrolérů něco docela jedinečného. Pokud chcete vidět, jak snadné je vytvořit Bluetooth ústřednu nebo periferní zařízení, prozkoumejte příklady v knihovně ArduinoBLE.

Pinout-NANOble_latest

Specifikace:

Mikrokontrolér nRF52840
Frekvence 64MHz
Flash 1MB
SRAM 256kB
Bluetooth V5 BLE
Vstupy a Výstupy
Digitální I/O 14
PWM 14
Analogové Vstupy 8
DC Proud na pin 15mA
Vstupní napětí 5-21V (pin VIN)
  5V USB
I/O napětí 3,3V
Váha 5g

Součásti dodávky:

  • 1ks  Arduino Nano 33 BLE, originál

Poznámka:

  • Tento výrobek není samostatně funkčním celkem a může vyžadovat odbornou montáž.

Zdroje:

Doplňkové parametry

Kategorie: Arduino vývojové desky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.014 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: